Materiały z odzysku

Zapewniamy, że nasze elementy i opakowania wykorzystują możliwie jak najwięcej elementów pochodzących z recyklingu. Nasze naturalne i odnowione materiały przyczyniają się do minimalizacji wpływu na środowisko.

Jedyny w swoim rodzaju

Żaden z naszych procesów nie jest taki sam. Każdy kawałek w by Wood jest wyjątkowy i niemożliwy do odtworzenia.

Różne wzory

Nogi stołowe mają różne wzory. Wybierz te które lubisz najbardziej. 

Mobirise

Leśna Polana 

Idealny dla osób lubiących prostotę i minimalizm. Proste deski i prosty blat, a klimat i wygląd bajeczny. Nawiązuje do starych drewnianych podłóg w domach naszych babć, które układano właśnie z takich prostych desek. 

Mobirise

Leśne Runo 

Czy ten blat coś Wam przypomina? Trochę jak Jodełka Francuska, ale wygląda nieco inaczej? Ułożenie jak w tradycyjnej klepce z Francji, ale jednak pod innym kątem? To Jodełka Węgierska, kolejny z klasyków na blatach naszych stołów.

Mobirise

Leśny Kompleks

Kolejna modyfikacja, szaleństwo na blacie - podwojona klepka klasycznej jodełki. Czy Wam także się spodoba? 

Mobirise

Naturalny Drzewostan

Klasyka klasyki, do klasycznych wnętrz. Jodełka Sierżant, występująca także pod nazwą Jodełka Herringbone. Jesteśmy pewni, że na dłużej zajmie miejsce w naszej ofercie. Idealnie pasuje do naszych stołów. 

Mobirise

Stary Bór 

Inspiracją do wykonania tego blatu był charakterystyczny sposób układania klepek znany pod nazwą Jodełka Francuska lub Chevron. Podwoiliśmy jednak ilość układanych klepek i zastosowaliśmy sposób układania jak w klasycznej Jodełce Sierżant, tworząc w ten sposób nowy wzór. W połączeniu z toczonymi nogami nasz stół zyskuje dostojności jednocześnie pozostając klasyczny. 

Mobirise

Starodrzew

Jodełka Francuska, tradycyjnie układana pod kątem 45 stopni już robi wrażenie, ale nasza robi jeszcze większe. Modyfikacja, którą zastosowaliśmy polega na sposobie układania pojedynczych klepek, które dodatkowo na siebie nachodzą. 

Mobirise

Nogi wykonujemy w całości z drewna sosnowego również pochodzącego z recyklingu. Wykorzystywane przez nas drewno jest starannie wyselekcjonowane i poddane specjalnej obróbce, która zapobiega rozwojowi owadów często występujących w starych deskach.

Tables. Made by hand. From recycled stuff. Designed in Poland.